Dilko Kids Tıklayın Arayalım
Şişli-Osmanbey
0212 224 23 24
Bakırköy
0212 570 95 45
Kadıköy
0216 414 91 51

Altunizade
0216 651 15 82

Gaziosmanpaşa
0212 563 71 81

   
   
Dilko Kids | Rehberlik

Rehberlik Sistemimiz de;

Öğrencilerin çalışmalarını sağlıklı yürütebilmeleri için doğru yönlendirme gerekmektedir. Bu amaçla, kurumumuzda öğrencilere her an yardıma hazır, konusunda uzman ve deneyimli Psikolojik Danışmanlar görev yaparlar. Öğrencilerin istenen sonuca ulaşmasında ve başarılı olmasında velinin rolü de çok büyüktür. Bu amaç doğrultusunda, veliler için öğrencilerin performansını arttıracak yönlendirme seminerleri yapılır ve veli ile iletişim arttırılarak, etkin ve sürekli rehberlik hizmeleri sunulur.

Öğrencinin ilgi ve yeteneklerini belirleyebilmek için çeşitli envanter çalışmaları, bireysel ve grup çalışmaları yapılır. Böylece öğrencinin kendisine daha iyi tanıması ve çevre ile olumlu ilişkiler kurması sağlanır.

Öğrenci: psikolojik ve gelişimsel özelliklerine uygun öğrenim yöntemleri ile eğitilir ve sürekli izlenir.Böylelikle, bireysel gelişimine uygun olarak, başarabilme duygusunu pekiştirmesi sağlanır. Öğrencinin, sınavlarda gösterdiği performansı ve devam durumu takip edilerek kendisi ile yapılan periyodik görüşmeler sonucunda alternatif programlar üretilir. Sonrasında, uzaman öğretim görevlerimiz gözetiminde, başarısını arttıracak ek çalışmalara yönlendirilir.

Ön Kayıt Formu
Dilko Kids
» Hakkımızda
İlköğretim İngilizcesi
» Eğitim Modelimiz
» Seviye ve Programlar
» İngilizce Kursu Derslerimiz
» Ölçme ve Değerlendirme
» Eğitim Materyalleri
Rehberlik
Etkinlikler
Yayınlar
Galeri
Sıkça Sorulan Sorular
İnsan Kaynakları
Şubelerimiz

   
Copyright © 2014-2015 dilkokids.com | Tüm Hakları Saklıdır.
İngilizce Kursu   Yds Kursu   Toefl Kursu   Ielts Kursu   Toeic Kursu   Sat Kursu